33L purple portable fridge 262271 CURVER
- In Stock
- 33.79€
- Ex Tax: 27.25€
- Brand: CUR
- Model: 3253924866536
- Product Code: 262271
- Availability: 200 pcs
- ID: 396491
Fast delivery
| Main | |
| BPA-free | Yes |
| Capacity | 33 L |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 333 mm |
| Height | 410 mm |
| Portable | Yes |
| product colour | Purple |
| product type | Tourist refrigerator |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Substance | Plastic |
| Warnings | Empty and clean the fridge before prolonged storage., Keep the travel refrigerator away from heat sources and flammable substances., Do not leave the device inside a closed vehicle for long periods of time in high temperatures. |
| weight | 2.1 kg |
| Width | 498 mm |
