ELDOM FROZZY travel fridge 26l, cooling and heating function, 12V/240V
- In Stock
- 95.06€
- Ex Tax: 76.66€
- Brand: ELD
- Model: 5908277388515
- Product Code: TL110
- Availability: 1 pcs
- ID: 351462
Fast delivery
| Main | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Annual energy consumption | 76 kWh |
| Bottle volume supported | 1.5 L |
| Capacity | 26 L |
| Carrying handle(s) | Yes |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 413 mm |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1869621 |
| Handles quantity | 1 |
| Height | 342 mm |
| Insulation material | Polyurethane (PU) |
| Insulation performance (delta versus ambient temperature) | 20 °C |
| Noise level | 42 dB |
| Portable | Yes |
| Power | 58 W |
| Power source | Electric |
| Power source type | AC, Cigar lighter, DC |
| product colour | Black, Grey |
| weight | 4.1 kg |
| Width | 444 mm |
