Air Rifle BEEMAN QB78 S k.4,5 mm (B-QB78S-45)
- In Stock
- Brand: BMA
- Model: 5902944145692
- Product Code: B-QB78S-45
- Availability: 70 pcs
- ID: 363956
Fast delivery
| Main | |
| Aiming instruments | Mechanical |
| Bed | Synthetic |
| Calibre | 4.5 mm |
| Length | 1020 mm |
| Material | Rubber, Technopolymer |
| Maximum range | 50 m |
| Maximum speed | 220 m/s |
| Outlet energy | 10,94 J |
| product colour | Black |
| Rail | 11 mm |