Air Rifle BEEMAN QB78 S k.4,5 mm (B-QB78S-45)
  • In Stock
  • Brand: BMA
  • Model: 5902944145692
  • Product Code: B-QB78S-45
  • Availability: 70 pcs
  • ID: 363956
Fast delivery
Main
Aiming instruments Mechanical
Bed Synthetic
Calibre 4.5 mm
Length 1020 mm
Material Rubber, Technopolymer
Maximum range 50 m
Maximum speed 220 m/s
Outlet energy 10,94 J
product colour Black
Rail 11 mm