Yamaha Arius YDP-S35B - digital piano
- In Stock
- 841.96€
- Ex Tax: 679.00€
Monthly payment from: 36.78 EUR
- Brand: YAM
- Model: 4957812675963
- Product Code: NYDPS35B
- Availability: 5 pcs
- ID: 401120
Fast delivery
| Main | |
| Amplifier output power | 2 x 8 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Damper pedal | Yes |
| Demo songs quantity | 10 |
| Depth | 296 mm |
| headphone outputs | 2 |
| Height | 792 mm |
| Keys quantity | 88 keys |
| Maximum polyphony (notes) | 192 |
| Metronome | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Pedals quantity | 3 |
| Power consumption (max) | 9 W |
| product colour | Black |
| product type | Digital piano |
| Soft pedal | Yes |
| Sostenuto pedal | Yes |
| Sound effects | Reverberation |
| USB port | Yes |
| weight | 37 kg |
| Width | 1353 mm |
