Bluetooth speaker W-KING T9-2
- In Stock
- 138.55€
- Ex Tax: 111.73€
- Brand: WKI
- Model: 6958917500721
- Product Code: T9-2-BLK
- Availability: 2 pcs
- ID: 401865
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| battery life (max) | 8 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | Charging cable |
| Card reader integrated | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 166 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| FM Radio | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |
| Height | 193.3 mm |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| LED indicators | Yes |
| Microphone included | No |
| Number of speakers | 2 |
| product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RGB LED pin header | Yes |
| RMS rated power | 80 W |
| Width | 372 mm |
| WiFi | No |
