BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER W-KING X10 70W BLACK
- In Stock
- 117.49€
- Ex Tax: 94.75€
- Brand: WKI
- Model: 6958917501032
- Product Code: X10-BLK
- Availability: 2 pcs
- ID: 401861
Fast delivery
| Main | |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 15600 mAh |
| battery life (max) | 20 h |
| Battery recharge time | 4.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| battery voltage | 15 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 146 mm |
| FM Radio | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |
| Height | 148 mm |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 70 W |
| weight | 3 kg |
| Width | 324 mm |
| WiFi | No |
