INTERPHONE SYNC55 SMART DISPLAY (CAR PLAY/ANDROID AUTO) Black
- In Stock
- 242.26€
- Ex Tax: 195.37€
Monthly payment from: 10.58 EUR
- Brand: IPH
- Model: 8018080505010
- Product Code: SYNC55
- Availability: 1 pcs
- ID: 401535
Fast delivery
| Main | |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 20 mm |
| Display diagonal | 14 cm (5.5") |
| form factor | Fixed |
| Height | 20 mm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Motorcycle | Yes |
| Operating voltage | 12 V |
| product colour | Black |
| Touchscreen | Yes |
| weight | 200 g |
| Width | 135 mm |
| WiFi | Yes |
