XBLITZ POWERBANK MAGBOOST 10 000mAh
- In Stock
- 57.08€
- Ex Tax: 46.03€
- Brand: XBL
- Model: 5902479675763
- Product Code: MAGBOOST
- Availability: 1 pcs
- ID: 379690
Fast delivery
| Main | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Input current | 3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| Maximum power | 20 W |
| Power source type | AC |
| product colour | White |
| USB ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
