Msonic MY6623K Wall Charger USB-C PD
- In Stock
- 19.68€
- Ex Tax: 15.87€
- Brand: MSO
- Model: 4718308530377
- Product Code: MY6623K
- Availability: 2 pcs
- ID: 316386
Fast delivery
| Main | |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone, Laptop/netbook, Tablet |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Maximum output voltage | 12 V |
| Maximum power | 20 W |
| Port 1 output current | 3 A |
| Power source type | Power socket |
| product colour | Black |
| Smart charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
