RAM Mount RAM-B-224-1U Suction cup for windshield/dashboard Black
- In Stock
- 32.10€
- Ex Tax: 25.89€
- Brand: RMM
- Model: 793442005527
- Product Code: RAM-B-224-1U
- Availability: 2 pcs
- ID: 401425
Fast delivery
| Main | |
| Ball size | B (1") |
| Diameter | 18.3 cm |
| Load capacity (maximum) | 453,59 g |
| Load capacity (standard) | 907,18 g |
| Material | Composite, Marine grade aluminium |
| product colour | Black |
| product type | Suction cup |
| Warnings | Product intended solely for use in accordance with instructions., Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children. |
| weight | 122 g |
