Bluetooth speaker W-KING H10 120W
- In Stock
- 285.97€
- Ex Tax: 230.62€
Monthly payment from: 12.49 EUR
- Brand: WKI
- Model: 6958917500493
- Product Code: H10-BLK
- Availability: 1 pcs
- ID: 401874
Fast delivery
| Main | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 22500 mAh |
| battery life (max) | 20 h |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | Charging cable, Audio cable 3.5 mm |
| Card reader integrated | Yes |
| Charging via USB C | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 148.5 mm |
| FM Radio | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |
| Height | 252 mm |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Number of speakers | 5 |
| product colour | Black |
| product type | Stereo portable speaker |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 120 W |
| Set contents | Microphone x2, Speaker bag x1, Manual, Microphone bag x1 |
| Width | 377.4 mm |
| WiFi | No |
