Ewent EW1701 portable device management cart/cabinet Portable device management cabinet Black, Grey
- In Stock
- 1,160.66€
- Ex Tax: 936.02€
Monthly payment from: 50.70 EUR
- Brand: EWN
- Model: 8052101433395
- Product Code: 433395
- Availability: 4 pcs
- ID: 392966
Fast delivery
| Main | |
| assembly required | No |
| Cable management | Yes |
| Cables included | AC |
| Depth | 580 mm |
| Door opening | Side opening |
| Height | 1127 mm |
| Housing material | Steel |
| Keys included | Yes |
| Lockable wheels | Yes |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Number of devices supported | 36 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 °C |
| package depth | 630 mm |
| package weight | 118 kg |
| package width | 733 mm |
| Placement | Floor |
| Power cable length | 1.83 m |
| product colour | Grey, Black |
| Slot depth | 3.43 cm |
| Slot height | 28.6 cm |
| Slot width | 42.2 cm |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Supported portable devices | Tablet, Laptop |
| Type | Portable device management cabinet |
| weight | 92 kg |
| Width | 682.6 mm |
