Ewent EW1702 mobile device charger Universal Black, Grey AC Indoor
- In Stock
- 1,909.14€
- Ex Tax: 1,539.63€
Monthly payment from: 83.40 EUR
- Brand: EWN
- Model: 8052101434378
- Product Code: 434378
- Availability: 2 pcs
- ID: 401926
Fast delivery
| Main | |
| AC adapter output current | 3.5 A |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Depth | 550 mm |
| Height | 1147 mm |
| Input current | 15 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Minimum output voltage | 5 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 30 |
| package depth | 540 mm |
| package height | 1212 mm |
| package weight | 83 kg |
| package width | 590 mm |
| Power source type | AC |
| product colour | Grey, Black |
| weight | 68 kg |
| Width | 550 mm |
