Tablet Case|POCKETBOOK|10.3"|Black|FL-1041-BK-WW
- In Stock
- 33.06€
- Ex Tax: 26.66€
- Brand: POCKETBOOK
- Model: 7640152097508
- Product Code: FL-1041-BK-WW
- Availability: 2 pcs
- ID: 337564
Fast delivery
Screen size 10.3" , Colour Black , Dimensions 250x190x10mm
| Main | |
| Category Code | ERD |
| Colour | Black |
| Description | Pocketbook Flip Cover - Black 10.3" for Color Note |
| Dimensions | 250x190x10mm |
| Model | FL-1041-BK-WW |
| screen size | 10.3" |
| Shipping Box Depth | 25 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.19 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Unit Brutto Volume | 0.0007125 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.19 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Vendor Homepage | pocketbook.ch/ |
