LIGHT4ME Belka LED PAR - LED lighting kit
- In Stock
- 157.86€
- Ex Tax: 127.31€
- Brand: L4M
- Model: 5907780147732
- Product Code: BELKA LED PAR
- Availability: 4 pcs
- ID: 397812
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 80 mm |
| DMX input | 1 |
| DMX out | 1 |
| Fuse | 3 A |
| Height | 150 mm |
| Maximum temperature | 40°C |
| Minimum operating temperature | -10 °C |
| Number of illumination LEDs | 12 |
| Power consumption (typical) | 60 W |
| product colour | Black |
| product type | LED floodlight |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| weight | 5.2 kg |
| Width | 660 mm |
