LIGHT4ME UV Bar 12 - UV lamp
- In Stock
- 49.20€
- Ex Tax: 39.68€
- Brand: L4M
- Model: 5908249811164
- Product Code: UV BAR 12
- Availability: 5 pcs
- ID: 397811
Fast delivery
| Main | |
| Built-in display | No |
| Depth | 45 mm |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Height | 40 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of illumination LEDs | 36 |
| Package contents | Mounting components, User manual, LED light effect x 1 |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Power source type | AC |
| product colour | Black |
| product type | UV LED lighting |
| Strobe | No |
| Warnings | Do not use near heat or fire., Product contains laser - avoid direct contact with skin and eyes., Store in a cool, well-ventilated place. |
| weight | 800 g |
| Width | 605 mm |
