Philips GC026/80 Fabric Shaver
- In Stock
- 31.36€
- Ex Tax: 25.29€
- Brand: PHI
- Model: 8720389024962
- Product Code: GC026/80
- Availability: 91 pcs
- ID: 401011
Fast delivery
| Main | |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Brush included | Yes |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 80 mm |
| Height | 58 mm |
| Lightweight | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| On/off switch | Yes |
| package depth | 168 mm |
| package height | 84 mm |
| package weight | 258 g |
| package width | 97 mm |
| product colour | Black |
| Removable container | Yes |
| Width | 123 mm |
