Fitness trampoline 128 cm orange
- In Stock
- 126.74€
- Ex Tax: 102.21€
- Brand: LTA
- Model: 8719425453583
- Product Code:
- Availability: 90 pcs
- ID: 366829
Fast delivery
| Main | |
| Frame material | Steel |
| Height | 340 mm |
| Jumping surface material | Polypropylene (PP) |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Number of legs | 6 leg(s) |
| product colour | Black |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | N |
| Shape | Hexagonal |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Adults & Children |
| Tested weight | 440 kg |
| Width | 1280 mm |
