Salta 552-17 PBE exercise trampoline Round
- In Stock
- 266.30€
- Ex Tax: 214.76€
Monthly payment from: 11.63 EUR
- Brand: LTA
- Model: 4897018415522
- Product Code:
- Availability: 7 pcs
- ID: 360477
Fast delivery
| Main | |
| Diameter | 2.3 m |
| Galvanized frame | Yes |
| Height | 1760 mm |
| Maximum user weight | 50 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of springs | 42 |
| Safety net | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 14 cm |
