Salta Fitness trampoline 128 cm
- In Stock
- 126.46€
- Ex Tax: 101.98€
- Brand: LTA
- Model: 8719425453576
- Product Code:
- Availability: 81 pcs
- ID: 360483
Fast delivery
| Main | |
| Frame material | Steel |
| Height | 340 mm |
| Jumping surface material | Polypropylene (PP) |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| product colour | Black, Green |
| Product diameter | 1280 mm |
| product type | Fitness Trampoline |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | N |
| Shape | Hexagonal |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children & Adults |
| Tested weight | 440 kg |
