Trampoline Premium Ground Combo 427 cm green
- In Stock
- 627.32€
- Ex Tax: 505.90€
Monthly payment from: 27.40 EUR
- Brand: LTA
- Model: 8719425458632
- Product Code:
- Availability: 4 pcs
- ID: 355776
Fast delivery
| Main | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 427 cm |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame diameter | 3.81 cm |
| Frame material | Steel |
| Height | 2035 mm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of springs | 88 |
| Padding material | PVC |
| Placement supported | Outdoor |
| product colour | Green |
| product type | Above ground trampoline |
| Safety net | N |
| Shape | Round |
| Spring length | 16.5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
