Trampoline Salta Comfort Edition 153 cm black
- In Stock
- 179.91€
- Ex Tax: 145.09€
Monthly payment from: 7.86 EUR
- Brand: LTA
- Model: 8719425453835
- Product Code:
- Availability: 1 pcs
- ID: 330004
Fast delivery
| Main | |
| Frame material | Steel |
| Height | 2050 mm |
| Maximum user weight | 50 kg |
| Number of springs | 30 |
| Placement supported | Outdoor |
| product colour | Black |
| Product diameter | 1530 mm |
| product type | Above ground trampoline |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 14 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Tested weight | 125 kg |
