Trampoline Salta Comfort Edition Ground 305x214cm
- In Stock
- 398.86€
- Ex Tax: 321.66€
Monthly payment from: 17.42 EUR
- Brand: LTA
- Model: 8719425454023
- Product Code:
- Availability: 10 pcs
- ID: 355772
Fast delivery
| Main | |
| Construction type | Coil spring |
| Fastener type | Zipper |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame material | Steel |
| Height | 2000 mm |
| Length | 299.7 mm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of poles | 8 |
| Number of springs | 72 |
| Placement supported | Outdoor |
| product colour | Black, Green |
| product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Spring length | 16.5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Child |
| Top rail coating | Galvanized |
| Width (cm) outer carton | 19 cm |
