Trampoline Salta Premium Edition 396x244 cm black
- In Stock
- 690.02€
- Ex Tax: 556.47€
Monthly payment from: 30.14 EUR
- Brand: LTA
- Model: 8719425453637
- Product Code:
- Availability: 1 pcs
- ID: 360475
Fast delivery
| Main | |
| Construction type | Coil spring |
| Fastener type | Zipper |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame material | Steel |
| Height | 2710 mm |
| Length (cm) outer carton | 396 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of springs | 84 |
| Placement supported | Outdoor |
| product colour | Black |
| product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Spring length | 18,5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children/Adults |
| Top rail coating | Galvanized |
| Width (cm) outer carton | 244 cm |
