WahooFitness KICKR CLIMB Black, Silver
- In Stock
- 404.51€
- Ex Tax: 326.22€
Monthly payment from: 17.67 EUR
- Brand: WAO
- Model: 853988006416
- Product Code: WFBKTR5
- Availability: 5 pcs
- ID: 398109
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 177 mm |
| Height | 654 mm |
| LED integrated | Yes |
| Maximum decline | 10% |
| Maximum incline | 20% |
| Power adapter included | Yes |
| product colour | Black, Silver |
| Supported hubs | QR, 12x100, 15x100, 15x110 |
| Width | 129 mm |
| Wireless software update | Yes |
