Basketball backboard - Salta Center (5135)
- In Stock
- 125.69€
- Ex Tax: 101.36€
- Brand: LTA
- Model: 8719425451350
- Product Code: 5135
- Availability: 2 pcs
- ID: 399326
Fast delivery
| Main | |
| Backboard material | Polycarbonate, steel |
| Dimensions of the board | 115 x 75 cm |
| Galvanized frame | Yes |
| product colour | Black, Green, Transparent |
| Rim diameter | 45 cm |
| Ring material | Steel |
| Type | Basketball backboard |
| weatherproof | Yes |
| weight | 17 kg |
