12 mm steel keyed bicycle cable - YCK0/12/200/2 Black
- In Stock
- 20.86€
- Ex Tax: 16.82€
- Brand: YAL
- Model: 5052847132791
- Product Code: YCK0/12/200/2
- Availability: 3 pcs
- ID: 330022
Fast delivery
| Main | |
| Cable diameter | 12 mm |
| Height | 150 mm |
| Lock type | Key |
| Material | Steel |
| Number of keys provided | 2 |
| product colour | Black |
| product type | Bicycle cable |
| weight | 136 g |
| Width | 150 mm |
| Wire length | 200 cm |
