ALPINA Okulary na rower NYLOS HR biało-fioletowe szkło fioletowe lustro Cat.3
- In Stock
- 35.90€
- Ex Tax: 28.95€
- Brand: LPI
- Model: 4003692301116
- Product Code: A8635312
- Availability: 18 pcs
- ID: 356942
Fast delivery
| Main | |
| 100% UVA & UVB protection | Yes |
| Adjustable nose pads | Yes |
| Best uses | Bicycle |
| Consumer life stage | Adult |
| Fit type | Narrow fit |
| Frame colour | White |
| Frame width | 133 mm |
| Gender | Unisex |
| Glasses frame type | Semi rimless |
| Height | 45 mm |
| Lens material | Ceramic |
| Mirrored lenses | Y |
| Rim type | Half rim |
| Shape | Warp |
| Style | Sport |
| Temple length | 15.6 cm |
| Type | Multi-sport glasses |
| Ultraviolet (UV) protection class | 3 |
| weight | 24.4 g |
