Bicycle cable with combination lock -YCC0/10/180/2 Black
- In Stock
- 18.75€
- Ex Tax: 15.12€
- Brand: YAL
- Model: 5052847132760
- Product Code: YCC0/10/180/2
- Availability: 5 pcs
- ID: 355972
Fast delivery
| Main | |
| Cable diameter | 1 cm |
| Combination lock | Yes |
| Height (cm) outer carton | 14 cm |
| Lock type | Key |
| Material | Steel |
| product colour | Black |
| product type | Bicycle cable |
| weight | 360 g |
| Width (cm) outer carton | 15 cm |
| Wire length | 1800 mm |
