Bike bag Topeak Loader Backloader (under saddle 15 litres)
- In Stock
- 69.75€
- Ex Tax: 56.25€
- Brand: TPK
- Model: 4710069682579
- Product Code: T-TBP-BL3B
- Availability: 20 pcs
- ID: 356964
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 670 mm |
| Height | 180 mm |
| Material | Polyethylene, Nylon |
| Mounting type | Velcro |
| product colour | Black |
| Type | Bicycle bag |
| Volume | 15 L |
| Waterproof | Yes |
| weight | 565 g |
| Weight disc 1 | 5 kg |
| Width | 280 mm |
