Bike stand Topeak DUAL-TOUCH
- In Stock
- 160.95€
- Ex Tax: 129.80€
Monthly payment from: 7.03 EUR
- Brand: TPK
- Model: 4712511827484
- Product Code: T-TW004
- Availability: 7 pcs
- ID: 367229
Fast delivery
| Main | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Depth | 180 mm |
| Folded product length | 1900 mm |
| Height | 3200 mm |
| Material | Aluminium |
| Maximum weight (handle) | 18 kg |
| Maximum weight capacity | 72 kg |
| Number of hanger hooks | 2 pc(s) |
| Pitch control | Yes |
| product colour | Silver |
| product type | Bike stand |
| weight | 5 kg |
| Width | 440 mm |
