Topeak BackLoader X Bike Bag, 15 L, Black
- In Stock
- 77.71€
- Ex Tax: 62.67€
- Brand: TPK
- Model: 4710069706435
- Product Code: T-TBP-BLX3B
- Availability: 15 pcs
- ID: 356965
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 240 mm |
| Height | 220 mm |
| Interior capacity | 15 l |
| Material | Polymer, Polyethylene, Nylon |
| Maximum load weight | 5 kg |
| Mounting type | Velcro |
| product colour | Black |
| Type | Bicycle bag |
| Waterproof | Yes |
| weight | 570 g |
| Width | 510 mm |
