Bike Bag Topeak Aero Wedge Pack Medium Seat Bag
- In Stock
- 26.88€
- Ex Tax: 21.68€
- Brand: TPK
- Model: 4712511825893
- Product Code: T-TC2261B
- Availability: 13 pcs
- ID: 367225
Fast delivery
| Main | |
| Carrying hole | Y |
| Depth | 200 mm |
| Height | 120 mm |
| Material | Polyester |
| Mounting type | Belts, buckles |
| product colour | Green |
| Type | Bicycle bag |
| weight | 130 g |
| Width | 110 mm |
