Bike Bag Topeak Loader Midloader (under frame 4.5 litres)
- In Stock
- 49.15€
- Ex Tax: 39.64€
- Brand: TPK
- Model: 4710069680155
- Product Code: T-TBP-ML5B
- Availability: 20 pcs
- ID: 356963
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 460 mm |
| Height | 120 mm |
| Material | Polyethylene, Nylon |
| Mounting type | Velcro |
| product colour | Green |
| Type | Bicycle bag |
| Volume | 4.5 L |
| Waterproof | Yes |
| weight | 195 g |
| Weight disc 1 | 6,5 kg |
| Width | 60 mm |
