Hand pump Topeak Mountain DA G, dual action, manometer
- In Stock
- 31.72€
- Ex Tax: 25.58€
- Brand: TPK
- Model: 4710069681626
- Product Code: T-TMDA-1G
- Availability: 2 pcs
- ID: 367224
Fast delivery
| Main | |
| Built-in pressure gauge | Yes |
| Depth | 46 mm |
| Height | 34 mm |
| Material | Polymer, Aluminium |
| Maximum operating pressure | 4 bar |
| product colour | Black |
| product type | Hand air pump |
| Proper use | Bicycle |
| Set contents | Side handle for bicycle , Dual action head |
| Stroke volume | 0.082 l/cycle |
| weight | 152 g |
| Width | 223 mm |
