Hand pump Topeak Roadie DA, dual action
- In Stock
- 25.16€
- Ex Tax: 20.29€
- Brand: TPK
- Model: 4712511840391
- Product Code: T-TRDA-1
- Availability: 15 pcs
- ID: 356951
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 32 mm |
| Height | 28 mm |
| Material | Plastic, Aluminium |
| Maximum operating pressure | 8 bar |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| product colour | Black |
| product type | Hand air pump |
| Proper use | Bicycle |
| Stroke volume | 0.036 l/cycle |
| Width | 183 mm |
