Wrench Topeak Mini 20 Pro Black
- In Stock
- 39.13€
- Ex Tax: 31.56€
- Brand: TPK
- Model: 4712511824391
- Product Code: T-TT2536B
- Availability: 9 pcs
- ID: 356933
Fast delivery
| Main | |
| Best uses | Assembly work |
| Depth | 76 mm |
| Easy to grip | Yes |
| Height | 18 mm |
| Material | Aluminium, Steel |
| product colour | Black |
| product type | Function key |
| weight | 151 g |
| Width | 42 mm |
