Wittkop Medicus PROevo 1.0 (TRK) bicycle saddle
- In Stock
- 34.93€
- Ex Tax: 28.17€
- Brand: WTT
- Model: 4260629693038
- Product Code: 999451201
- Availability: 9 pcs
- ID: 356960
Fast delivery
| Main | |
| Fitting to the shape of the body | Yes |
| Graduated frame | Yes |
| Length | 275 mm |
| Material | Foam rubber, Steel, Gel, Vinyl |
| Non-slip surface | Yes |
| product colour | Black |
| Type | Bicycle saddle |
| Ventilation | Yes |
| weight | 543 g |
| Width | 170 mm |
