Keyed bicycle cable 10 mm - YCK0/10/60/2 Black
- In Stock
- 16.63€
- Ex Tax: 13.41€
- Brand: YAL
- Model: 5052847132807
- Product Code: YCK0/10/60/2
- Availability: 6 pcs
- ID: 330020
Fast delivery
| Main | |
| Cable diameter | 1 cm |
| Height | 240 mm |
| Lock type | Key |
| Material | Steel |
| Number of keys provided | 2 |
| product colour | Black |
| product type | Bicycle cable |
| weight | 150 g |
| Width | 187 mm |
| Wire length | 600 mm |
