CamelBak Podium Bicycle 650 ml Stainless steel Green
- In Stock
- 44.09€
- Ex Tax: 35.56€
- Brand: CML
- Model: 886798048376
- Product Code: C2965/301065/UNI
- Availability: 2 pcs
- ID: 362781
Fast delivery
| Main | |
| Best uses | Bicycle |
| Cold keeping time | 14 h |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Moss |
| Depth | 75 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA), Bisphenol F (BPF), Bisphenol S (BPS) |
| Double wall | Yes |
| Easy to grip | Yes |
| Height | 272 mm |
| Leakproof | Yes |
| Lid colour | Green |
| Lid type | Sport lid |
| Lightweight | Yes |
| Material | Stainless steel |
| product colour | Green |
| Recommended gender | Man/Woman |
| Target audience | Adult |
| Volume | 650 ml |
| weight | 354 g |
| Width | 75 mm |
