Bidon CamelBak Podium Insulated Steel 650ml, Stone
- In Stock
- 43.52€
- Ex Tax: 35.10€
- Brand: CML
- Model: 886798048345
- Product Code: C2965/201065/UNI
- Availability: 10 pcs
- ID: 400437
Fast delivery
| Main | |
| Best uses | Bicycle |
| Cold keeping time | 14 h |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Stone |
| Depth | 75 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol S (BPS), Bisphenol F (BPF), Bisphenol A (BPA) |
| Double wall | Yes |
| Easy to grip | Yes |
| Height | 272 mm |
| Leakproof | Yes |
| Lid colour | Beige |
| Lid type | Sport lid |
| Lightweight | Yes |
| Material | Stainless steel |
| product colour | Beige |
| Recommended gender | Man/Woman |
| Target audience | Adult |
| Volume | 650 ml |
| weight | 354 g |
| Width | 75 mm |
