Kambukka children's water bottle Lagoon 400ml Safari Jungle
- In Stock
- 25.05€
- Ex Tax: 20.20€
- Brand: KAB
- Model: 5407005143568
- Product Code: 11-04051
- Availability: 2 pcs
- ID: 400749
Fast delivery
| Main | |
| BPA-free | Yes |
| Capacity | 0.4 L |
| Dishwasher proof | Yes |
| Double wall | N |
| Drinking straw included | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Hand grip | Yes |
| Height | 168.6 mm |
| Height (without lid) | 13,1 cm |
| Lockable lid | Yes |
| Material | Technopolymer |
| Pattern | Safari |
| product colour | Assorted colours, Translucent |
| Product diameter | 71 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for | for Kids |
| Thermal | No |
| Volume | 400 ml |
| weight | 149 g |
