Deska SUP REBEL ACTIVE RBA-4501 350cm
- In Stock
- 186.68€
- Ex Tax: 150.55€
Monthly payment from: 8.15 EUR
- Brand: REL
- Model: 5901890109871
- Product Code: RBA-4501
- Availability: 6 pcs
- ID: 377045
Fast delivery
| Main | |
| Backpack | Y |
| Backrest | Yes |
| Height | 150 mm |
| Length | 3200 mm |
| Maximum operating pressure | 1 bar |
| Maximum weight capacity | 170 kg |
| Number of oars included | 1 |
| Oar(s) included | Yes |
| Package type | karton |
| package weight | 10 kg |
| product colour | Grey |
| Pump | Yes |
| Repair patch included | Yes |
| Safety cable | Yes |
| Thickness after inflation | 15 cm |
| Type | Inflatable SUP board |
| Width | 840 mm |
