Deska SUP SKATINGER Asiaticus 350x89x15 cm Yoga
- In Stock
- 234.22€
- Ex Tax: 188.89€
Monthly payment from: 10.23 EUR
- Brand: SKT
- Model: 6975971260347
- Product Code: ASIATICUS
- Availability: 9 pcs
- ID: 373286
Fast delivery
| Main | |
| Backpack | Y |
| Backrest | Yes |
| Height | 150 mm |
| Length | 335 mm |
| Maximum user weight | 190 kg |
| Number of oars included | 1 |
| Oar(s) included | Yes |
| Package type | karton |
| package weight | 16.5 kg |
| product colour | Blue |
| Pump | Yes |
| Repair patch included | Yes |
| Safety cable | Yes |
| Thickness after inflation | 15 cm |
| Type | Inflatable SUP board |
| weight | 9.8 kg |
| Width | 890 mm |
