Deska SUP SKATINGER Octopus 335x86x15 cm Allround
- In Stock
- 230.26€
- Ex Tax: 185.69€
Monthly payment from: 10.06 EUR
- Brand: SKT
- Model: 6975971260170
- Product Code: Octupus
- Availability: 8 pcs
- ID: 373285
Fast delivery
| Main | |
| Backpack | Y |
| Backrest | Yes |
| Height | 150 mm |
| Length | 335 mm |
| Maximum operating pressure | 1 bar |
| Maximum weight capacity | 170 kg |
| Number of oars included | 1 |
| Oar(s) included | Yes |
| Package type | karton |
| package weight | 15 kg |
| product colour | Blue |
| Pump | Yes |
| Repair patch included | Yes |
| Safety cable | Yes |
| Thickness after inflation | 15 cm |
| Type | Inflatable SUP board |
| Width | 860 mm |
