WIRE STRIPPING & CRIMPING TOOL/AUTOMATIC T-WS-02 GEMBIRD
- In Stock
- 14.51€
- Ex Tax: 11.70€
- Brand: Gembird
- Model: 8716309084406
- Product Code: T-WS-02
- Availability: 7 pcs
- ID: 302229
Fast delivery
Weight 0.3 kg
| Main | |
| Category Code | TOO |
| Description | Automatic wire stripping and crimping tool
|
| Shipping Box Depth | 27 cm |
| Shipping Box Height | 3 cm |
| shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.35 kg |
| Shipping Box Width | 10.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008343 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.35 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Vendor Homepage | http://www.gmb.nl/item.aspx?id=8440 |
