WIRE STRIPPING TOOL UNIVERSAL/T-WS-01 GEMBIRD
- In Stock
- 10.80€
- Ex Tax: 8.71€
- Brand: Gembird
- Model: 8716309084390
- Product Code: T-WS-01
- Availability: 4 pcs
- ID: 302225
Fast delivery
Weight 0.21 kg
| Main | |
| Category Code | TOO |
| Description | Universal wire stripping tool
|
| Shipping Box Depth | 24.2 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.24 kg |
| Shipping Box Width | 10.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005034 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.24 kg |
| Unit Net Weight | 0.21 kg |
| Vendor Homepage | http://www.gmb.nl/item.aspx?id=8439 |
