Kärcher S 4 Twin 2-in-1 sweeper Black, Yellow
- In Stock
- 135.16€
- Ex Tax: 109.00€
- Brand: KAR
- Model: 4054278692753
- Product Code: 1.766-365.0
- Availability: 7 pcs
- ID: 322901
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 760 mm |
| Dust capacity | 20 L |
| Height | 940 mm |
| Housing material | Plastic |
| Maximum area performance | 2400 m²/h |
| Power source | Manual |
| product colour | Yellow, Black |
| Suitable for outdoor use | Yes |
| weight | 10.2 kg |
| Width | 668 mm |
| Working width with side brush | 68 cm |
