LAVOR Sprinter floor scrubber-drier 800 W 1015 m²/h Walk-behind
- In Stock
- 466.54€
- Ex Tax: 376.24€
Monthly payment from: 20.38 EUR
- Brand: LVO
- Model: 8013298120000
- Product Code: 8.501.0501
- Availability: 13 pcs
- ID: 400094
Fast delivery
| Main | |
| battery voltage | 230 V |
| Dirty water tank capacity | 5.6 L |
| Fresh water tank capacity | 2.8 L |
| Machine type | Walk-behind |
| Maximum area performance | 1015 m²/h |
| Maximum input power | 800 W |
| Power source | AC |
| product colour | Grey, Yellow, Black |
| weight | 19 kg |
| Working width (brush) | 32 cm |
